zwrot bielizny prawo

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu zwrot bielizny prawo. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące zwrot bielizny prawo.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Pola Grunwaldzkie: ostatnie przygotowania do bitwy

  Pola Grunwaldzkie: ostatnie przygotowania do bitwy

  Kilkanaście tysięcy widzów oglądało w piątek stragany, obóz rycerzy, turniej bojowe, a przede wszystkim próbę generalną bitwy.

  czytaj więcej

 • Kto i kiedy musi stosować kasę fiskalną w prowadzonej firmie

  Kto i kiedy musi stosować kasę fiskalną w prowadzonej firmie

  Podatnicy dokonujący sprzedaży na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności oraz rolników ryczałtowych muszą prowadzić ewidencję obrotu i podatku w kasach fiskalnych. Za brak kasy grożą sankcje karne.

  czytaj więcej

 • Jak uniemożliwić komornikowi zajęcie rzeczy z mieszkania

  Jak uniemożliwić komornikowi zajęcie rzeczy z mieszkania

  Unikać spłacania zobowiązań można tylko do czasu. Wraz z uzyskaniem tytułu wykonawczego wierzyciel ma prawo zgłosić się do komornika o wyegzekwowanie pieniędzy z majątku dłużnika.

  czytaj więcej

 • Co podlega egzekucji administracyjnej

  Co podlega egzekucji administracyjnej

  Egzekucja administracyjna może być dotkliwa dla osób będących przedmiotem postępowania - upoważnione organy mogą stosować określone środki przymusu - dlatego też ustawodawca szczegółowo określił, jakie obowiązki podlegają egzekucji i co jest z niej wykluczone.

  czytaj więcej

 • Bezpłatne studia. Największa niesprawiedliwość XXI wieku

  Bezpłatne studia. Największa niesprawiedliwość XXI wieku

  Absolwenci, którzy wyjeżdżają z kraju od razu po studiach, powinni zwracać pieniądze za swoje kształcenie.

  czytaj więcej

 • Nowa akwizycja: Marketing sieciowy pokaże ci, jak być bogatym i szczęśliwym

  Nowa akwizycja: Marketing sieciowy pokaże ci, jak być bogatym i szczęśliwym

  Liderzy marketingu sieciowego to bardzo szczęśliwi ludzie. Pracują, kiedy chcą i ile chcą. Mogą pozwolić sobie na wakacje w Brazylii i działkę na Mazurach. I jeśli tylko zechcesz, zdradzą ci receptę na szczęście. Oczywiście ich szczęście.

  czytaj więcej

 • Zakup w sklepie stacjonarnym. Jak zwrócić i reklamować produkt

  Zakup w sklepie stacjonarnym. Jak zwrócić i reklamować produkt

  Jeżeli konsument dokonał zakupu w stacjonarnym sklepie, to zgodnie z polskim prawem sprzedawca nie ma obowiązku przyjmowania zwrotu niewadliwego towaru tylko dlatego, że klient się rozmyślił albo rzecz przestała mu się podobać.

  czytaj więcej

 • Lewestam: Stroszenie cnoty

  Lewestam: Stroszenie cnoty

  Ptaki stroszą pióra, bo im zimno, ale też i po to, by pokazać, kto tu rządzi – a przynajmniej z kim się trzeba liczyć. „Patrz, ty drugi ptaku taki i owaki, jaki jestem wielki i nastroszony, no patrzże! Kraa!”. „Ach tak – odpowiada drugi ptak – owszem i kraa, nastroszenie widzę, szanuję, ale zwróć uwagę, że i ja jestem nastroszony”.

  czytaj więcej

 • Gdy linie lotnicze zawiodą. Krok po kroku

  Gdy linie lotnicze zawiodą. Krok po kroku

  Ostatnia moja podniebna podróż okazała się koszmarem – opowiada pan Kamil. – W tamtą stronę linia lotnicza zgubiła mój bagaż. Zostałem, jak stałem – w dżinsach i swetrze, a miałem ważne spotkanie następnego dnia. Musiałem więc kupić garnitur. Bagaż znalazł się po dwóch dniach, ale uszkodzony. Z kolei gdy wracałem, samolot się spóźnił i czekałem pół dnia na lotnisku. Przewoźnik powiedział, że to z powodu strajku, więc nawet obiad mi się nie należy. Byłem zmęczony i zdegustowany. Mam zamiar zażądać od linii lotniczej odszkodowania. Co powinienem zrobić – pyta czytelnik.

  czytaj więcej

 • Genetyczna wolna amerykanka. Nad rynkiem badań DNA nie ma żadnej kontroli

  Genetyczna wolna amerykanka. Nad rynkiem badań DNA nie ma żadnej kontroli

  Odpowiedzą na każde pytanie, rozwieją wątpliwości. Również te dotyczące intymnych sfer naszego życia. Staliśmy się fanami testów genetycznych. Ale to ślepa miłość. Bo rynek badań DNA nie podlega żadnej kontroli, a rządzą nim reguły zbliżone do tych z Dzikiego Zachodu.

  czytaj więcej

 • Starsi dzielnicowi też dostaną pieniądze za ubranie

  Starsi dzielnicowi też dostaną pieniądze za ubranie

   Stroje do ćwiczeń dla policjantów zmienią swój kolor z czarnego na granatowy. Stare będzie można nosić do końca 2021 r. Tak wynika z projektu nowelizacji rozporządzenia ministra spraw wewnętrznych i administracji w sprawie umundurowania policjantów.

  czytaj więcej

 • Oskarżona Polka Walcząca

  Oskarżona Polka Walcząca

  Historycznemu symbolowi Polski Walczącej wyrósł długi warkocz zakończony frywolną kokardką, a naturalne krągłości litery W wzbogaciły się o sutki. Z kolei w innej modyfikacji symbolu na końcach kotwicy pojawiły się symbole płci. Za użycie tego zmienionego symbolu walki z niemieckim okupantem – nazwanego „Polka Niepodległa” – toczy się właśnie przed warszawskim sądem proces trojga działaczy Partii Zielonych.

  czytaj więcej

 • Nikt z nas nie zasługuje na kulę. Co się stało w Iranie

  Nikt z nas nie zasługuje na kulę. Co się stało w Iranie

  Iran wyszedł z międzynarodowej izolacji, kłębi się tu tłum przedstawicieli zachodnich koncernów, u steru rządów jest prezydent reformator. Tymczasem przez kraj przetacza się fala gwałtownych protestów. Są zabici i setki rannych.

  czytaj więcej

 • Wdrażanie 5G w oparach fake newsów [ROZMOWA z Wandą Buk]

  Wdrażanie 5G w oparach fake newsów [ROZMOWA z Wandą Buk]

  - Na jednej z komisji sejmowych, w której uczestniczyłam, tłumnie zjawili się przeciwnicy 5G. W pewnym momencie nawet jeden z posłów opozycji napisał mi wiadomość z pytaniem „co tu się dzieje, co to są za ludzie, kto nimi steruje?” - opowiada nam Wanda Buk, wiceminister cyfryzacji.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników