radca prawny trójmiasto

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu radca prawny trójmiasto. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące radca prawny trójmiasto.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Gminy zaleje fala roszczeń majątkowych za nieruchomość położone na terenach zalewowych

  Gminy zaleje fala roszczeń majątkowych za nieruchomość położone na terenach zalewowych

  Na terenach zagrożonych powodziami właściciele nie będą mogli rozpocząć budowy, przez co nieruchomości położone na terenach zalewowych stracą na wartości rynkowej. Koszty zmiany planów zagospodarowania przestrzennego obciążą samorządy.

  czytaj więcej

 • Byle nie do Warszawy

  Byle nie do Warszawy

  Nie tylko Trybunał Konstytucyjny, ale też wiele innych publicznych instytucji należałoby wyprowadzić ze stolicy. Z pożytkiem dla tych instytucji, ich pracowników, obywateli i całego kraju

  czytaj więcej

 • Ryczałty za jazdy lokalne są bez PIT

  Ryczałty za jazdy lokalne są bez PIT

  Koniec z dyskusjami, czy zwrot wydatków za korzystanie z prywatnego samochodu do służbowych wyjazdów jest zwolniony z podatku. To w ogóle nie jest przychód – potwierdził dyrektor warszawskiej izby skarbowej.

  czytaj więcej

 • Transmisje z Euro 2016 pod nadzorem

  Transmisje z Euro 2016 pod nadzorem

  Ponad 200 lokali wykupiło do tej pory licencje na publiczne pokazywanie meczów UEFA Euro 2016. Większość z nich to puby i hotele. Ale zgłosiło się też kilka siłowni, a nawet szpital. Polsat wymaga licencji od właścicieli kin, hoteli, sklepów, czy siłowni, jak również apartamentów, a nawet biur.

  czytaj więcej

 • Wznoszą domy nad przepaścią. Czy rynek mieszkaniowy wyhamuje?

  Wznoszą domy nad przepaścią. Czy rynek mieszkaniowy wyhamuje?

  Rynek mieszkaniowy bije rekordy wszech czasów – tylko za Gierka budowano więcej. Hamulcowym mogą się okazać brak gruntów pod budowę, galopujące ceny wykonawstwa i drożejące materiały budowlane.

  czytaj więcej

 • Dzień Edukacji Prawnej po raz pierwszy w Sądzie Najwyższym

  Dzień Edukacji Prawnej po raz pierwszy w Sądzie Najwyższym

  Udział w symulacjach rozpraw, zwiedzanie gmachów sądowych, spotkania z sędziami oraz adwokatami i radcami prawnymi – to atrakcje czekające na tych, którzy zechcą wspólnie z przedstawicielami świata prawniczego obchodzić przypadający na 15 marca Dzień Edukacji Prawnej. Inicjatorem obchodów jest Stowarzyszenie Sędziów Polskich „Iustitia”, a współorganizatorem Fundacja Edukacji Prawnej „Iustitia”. Dziennik Gazeta Prawna objął nad wydarzeniem patronat medialny.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników