prawo jazdy nysa

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu prawo jazdy nysa. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące prawo jazdy nysa.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Urzędy kosztują nas coraz więcej

  Urzędy kosztują nas coraz więcej

  Samorządy podwoiły wydatki na utrzymanie siedzib i pracowników. Tak wynika z sondy DGP przeprowadzonej w 50 gminach i miastach. Sprawdzaliśmy ich koszty od 2008 roku.

  czytaj więcej

 • Darmowe autobusy i metro? Zapomnij

  Darmowe autobusy i metro? Zapomnij

  Miasta na wszelkie sposoby starają się walczyć z korkami. Niektóre nawet fundują swoim mieszkańcom bezpłatną komunikację. U nas cisza. I tylko cały czas rosną ceny biletów

  czytaj więcej

 • Mieszkańcy skorzystają na lokalnych wyborach

  Mieszkańcy skorzystają na lokalnych wyborach

  Włodarze gmin w 2014 r. wprowadzają udogodnienia dla obywateli. Począwszy od budowy dróg i przedszkoli, a kończąc na ulgach dla rodzin i firm

  czytaj więcej

 • Andrysiak: Transformacja się skończyła

  Andrysiak: Transformacja się skończyła

  Wołanie o dalszą transformację to nic innego jak ucieczka przed prawdziwymi problemami. Możemy udawać, że wszystkie kłopoty to wina państwa, tylko co to zmieni, skoro zajmujemy się tym ćwierć wieku, a wciąż nie jesteśmy zadowoleni z efektów?

  czytaj więcej

 • PKP podłączyły się do Niemiec. Teraz Ukraina, Litwa i Czechy

  PKP podłączyły się do Niemiec. Teraz Ukraina, Litwa i Czechy

  Ponad 5 mld zł spółka PLK zamierza przeznaczyć na inwestycje przygraniczne do końca 2023 r. Znamy szczegóły.

  czytaj więcej

 • Bąk: Grzybobranie jest ciekawsze

  Bąk: Grzybobranie jest ciekawsze

  Gdy kilkanaście lat temu, jeszcze jako nastolatek, mieszkałem daleko na południu Polski, nikogo nie dziwiło, że na Wszystkich Świętych spadało dwa metry śniegu, który topniał dopiero w okolicach Bożego Ciała. Żadna telewizja nie informowała przez cały tydzień na żółtym pasku z adnotacją „PILNE”, że na zewnątrz jest -20 stopni Celsjusza. Bo dla wszystkich naturalne było, że „jak jest zima, to musi być zimno”. Nikomu nie przyszło nawet do głowy, żeby zamknąć szkoły – po prostu udawaliśmy się na lekcje na nartach biegowych, co było doskonałym treningiem przed zajęciami z WF-u. A te polegały na ręcznym odśnieżaniu terenu wokół szkoły. W samych T-shirtach, dzięki czemu przez cały następny rok nie mieliśmy nawet najmniejszego kataru.

  czytaj więcej

 • Kolejny ambitny plan rozpędzenia polskiej kolei

  Kolejny ambitny plan rozpędzenia polskiej kolei

  Samorządy przekażą PKP PLK 4,5 mld zł ze środków unijnych. Cel: poprawić lokalną komunikację. Taką kwotę pochodzącą z regionalnych programów operacyjnych (RPO) PKP Polskie Linie Kolejowe powinny wydać i rozliczyć z Brukselą do 2023 r.

  czytaj więcej

 • Gróbarczyk: Barki na rzekach zastąpią tiry [WYWIAD]

  Gróbarczyk: Barki na rzekach zastąpią tiry [WYWIAD]

  Należy odchodzić od budowy wałów przeciwpowodziowych. Wodą trzeba gospodarować skuteczniej – uwalniać, gdy jest jej za mało, i akumulować, gdy jest za dużo - mówi w wywiadzie dla DGP minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników