prawo jazdy na motor 2013 koszt

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu prawo jazdy na motor 2013 koszt. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące prawo jazdy na motor 2013 koszt.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Drogie prawo jazdy: ośrodki szkolenia kierowców wydadzą majątek na nowe pojazdy

  Drogie prawo jazdy: ośrodki szkolenia kierowców wydadzą majątek na nowe pojazdy

  19 stycznia 2013 r. ma nastąpić zmiana przepisów rozporządzenia w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia w zakresie prawa jazdy kategorii AM, A1, A2, A, B1 i B. Jednocześnie będzie to oznaczało duże zmiany dla przedsiębiorców, którzy prowadzą szkoły jazdy. Dlaczego? Ponieważ chcąc szkolić w przyszłym roku nowych kierowców – szkoły jazdy będą zmuszone do zakupu nowych pojazdów o odpowiednich parametrach.

  czytaj więcej

 • Wybierasz się w delegację? Sprawdź swoje pracownicze uprawnienia

  Wybierasz się w delegację? Sprawdź swoje pracownicze uprawnienia

  Uprawnienia pracowników nie zależą od tego, czy firma, która ich zatrudnia, pochodzi ze sfery publicznej, czy prywatnej. To może mieć znaczenie tylko przy ich rozliczaniu, ale też nie zawsze, gdyż wielu pracodawców prywatnych robi to w oparciu o przepisy dotyczące budżetówki. Gdyby chcieli stosować własne zasady, musieliby je określić w układzie zbiorowym pracy, regulaminie wynagradzania lub umowie o pracę. A to wymaga negocjacji z pracownikami

  czytaj więcej

 • Derdziuk: Hasło "ZUS musi upaść" jest nadużywane. Zawsze będzie jakiś ZUS

  Derdziuk: Hasło "ZUS musi upaść" jest nadużywane. Zawsze będzie jakiś ZUS

  Niepokojąco nadużywane jest hasło: ZUS musi upaść. Gdyby przyjąć taką miarę, to już w 1999 r. ZUS nie miał wystarczających środków. I wtedy powinien zniknąć. Państwo, realizując politykę społeczną, musi mieć instytucję rządową, która będzie wypłacała świadczenia i zbierała składki - mówi w wywiadzie dla DGP Zbigniew Derdziuk od października 2009 r. do końca marca 2015 r. prezes ZUS.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników