prawo jazdy na motor 125

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu prawo jazdy na motor 125. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące prawo jazdy na motor 125.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Dziecko do 10. roku życia nie pojeździ skuterem po drogach

  Dziecko do 10. roku życia nie pojeździ skuterem po drogach

  Jazda quadem, rowerem czy skuterem to frajda dla każdego dziecka. Dobrze wiedzieć, gdzie nasze dzieci mogą się nimi poruszać i jakich uprawnień potrzebują. Zgodnie z prawem dziecko do 10. roku życia nie może samodzielnie poruszać się po drogach publicznych. Zawsze musi mu towarzyszyć rodzic. Za to kiedy nie ma ścieżki rowerowej, prawo dopuszcza, aby zarówno dorosły, jak i dziecko jechali po chodniku.

  czytaj więcej

 • Drogie prawo jazdy: ośrodki szkolenia kierowców wydadzą majątek na nowe pojazdy

  Drogie prawo jazdy: ośrodki szkolenia kierowców wydadzą majątek na nowe pojazdy

  19 stycznia 2013 r. ma nastąpić zmiana przepisów rozporządzenia w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia w zakresie prawa jazdy kategorii AM, A1, A2, A, B1 i B. Jednocześnie będzie to oznaczało duże zmiany dla przedsiębiorców, którzy prowadzą szkoły jazdy. Dlaczego? Ponieważ chcąc szkolić w przyszłym roku nowych kierowców – szkoły jazdy będą zmuszone do zakupu nowych pojazdów o odpowiednich parametrach.

  czytaj więcej

 • Prawo jazdy: Pośpiech z egzaminem nie wszystkim się opłacił

  Prawo jazdy: Pośpiech z egzaminem nie wszystkim się opłacił

  Zdanie egzaminu praktycznego nie oznacza, że dana osoba uzyskała uprawnienia. Liczy się to, kiedy WORD prześle jej dokumenty.

  czytaj więcej

 • Szkoły jazdy nie będą dłużej zakładnikami WORD-ów

  Szkoły jazdy nie będą dłużej zakładnikami WORD-ów

  Od 24 sierpnia egzamin na prawo jazdy będzie można odbywać na tym samym pojeździe, co szkolenie, a zajęcia z teorii podczas kursu nie będą obowiązkowe. Jednak ośrodki nauki twierdzą, że ceny nie spadną

  czytaj więcej

 • Romet i Junak ożywiły polski rynek motocykli

  Romet i Junak ożywiły polski rynek motocykli

  Nowelizacja ustawy o kierujących pojazdami pchnęła rynek motocykli na dobre do przodu. Rok po legislacyjnej rewolucji ze zmian przepisów najbardziej cieszą się rodzime firmy.

  czytaj więcej

 • Motoryzacja: Motocykle wyhamowały

  Motoryzacja: Motocykle wyhamowały

   W marcu zarejestrowano w Polsce 2081 nowych motocykli. To o 20 proc. mniej niż w roku ubiegłym. Ale trzeba pamiętać, że 2015 r. był wyjątkowy

  czytaj więcej

 • Bąk: Byłem jak Maverick z Top Gun. Na skuterze

  Bąk: Byłem jak Maverick z Top Gun. Na skuterze

  Mój roczny syn przejawia nietypowe dla jego wieku zainteresowanie wszystkim, co ma związek z muzyką. Zaczął od tego, że samodzielnie sobie włączał i pogłaśniał radio, które mamy w salonie. Następnie zabrał starszemu bratu miniperkusję i całymi dniami wybija na niej solówki, przy których „Triumph of Death” Vadera to kołysanka do snu. Mimo to nie zdecydowaliśmy się zabrać dzieciakowi ulubionej zabawki, dochodząc wspólnie do wniosku, że „przecież musi się rozwijać”.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników