prawo jazdy bemowo

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu prawo jazdy bemowo. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące prawo jazdy bemowo.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Tłumy w ośrodkach ruchu drogowego: Wszyscy chcą zdawać na starych zasadach

  Tłumy w ośrodkach ruchu drogowego: Wszyscy chcą zdawać na starych zasadach

  W związku ze zmianą przepisów od 19 stycznia trudniej będzie zdać egzamin na prawo jazdy. Przed tą datą w całym kraju wielu chętnych zgłasza się do ośrodków ruchu drogowego, by zdać egzamin według starych zasad.

  czytaj więcej

 • Tramwaj synonimem obciachu? To już nieaktualne

  Tramwaj synonimem obciachu? To już nieaktualne

  Francuzi dużą wagę przywiązują do wyglądu taboru i przystanków. W Szwajcarii liczy się gęstość sieci. Niemcy za priorytet uznają jak najkrótszy czas podróży. Świat wraca do tramwajów, które jeszcze niedawno były synonimem obciachu

  czytaj więcej

 • Bąk: Ford Mustang GT - to jest po prostu @#$%^&*!

  Bąk: Ford Mustang GT - to jest po prostu @#$%^&*!

  Jeżeli w środę późnym wieczorem przejeżdżaliście w okolicach warszawskich Powązek i klęliście pod nosem, że przez mgłę widoczność jest ograniczona do 10 cm, to bardzo was przepraszam. To moja wina. A raczej Forda.

  czytaj więcej

 • Bąk: Partia Kierowców? Mam dla was koalicjanta! [Ford Focus 2.0 EcoBlue 8AT]

  Bąk: Partia Kierowców? Mam dla was koalicjanta! [Ford Focus 2.0 EcoBlue 8AT]

  Jak ognia staram się unikać pisania o polityce. Bo wychodzę z założenia, że oczekujecie ode mnie taniej i tandetnej rozrywki okraszonej wulgaryzmami i nawiązaniami do seksu, a nie tego, abym brudził się szambem, które niemal codziennie wybija na ul. Wiejskiej. Tym razem zrobię jednak wyjątek. A zrobię go specjalnie dla Partii Kierowców, która została zarejestrowana w mijającym tygodniu i poinformowała o starcie w wiosennych wyborach do Parlamentu Europejskiego oraz jesiennych – do Sejmu i Senatu. Ugrupowanie nie ma jeszcze szczegółowego programu, ale już ogłosiło, że – cytuję – „będzie walczyło o prawa kierowców”. Chce zająć się eliminacją absurdów drogowych, poskramianiem – tu znowu cytat – „ideologii antysamochodowej”, a także skończyć z systemem karania kierowców, który przynosi zyski państwu, a nie poprawia bezpieczeństwa na drogach. Fantastycznie!

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników