kodeks pracy infor

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu kodeks pracy infor. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące kodeks pracy infor.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Za plagiat student może stracić tytuł magistra

  Za plagiat student może stracić tytuł magistra

  Aż 40 proc. studentów podczas pisania prac magisterskich i licencjackich łamie prawa autorskie. 100 uczelni wyższych walczy z procederem, sprawdzając prace programem antyplagiatowym. Za kopiowanie grozi grzywna, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do trzech lat.

  czytaj więcej

 • Udział w dorocznym indeksie CSR to dla firm dobra lekcja

  Udział w dorocznym indeksie CSR to dla firm dobra lekcja

  Ranking odpowiedzialnych firm to najlepsze zestawienie pod względem merytorycznego przygotowania i audytorskiej weryfikacji uczestników. Laureaci mają więc powody, by się chwalić – przekonywała Mirella Panek – Owsiańska, dyrektor generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu podczas gali, na której ogłoszono wyniki jego V edycji.

  czytaj więcej

 • Trzeba wybrać między pracą a mandatem radnego

  Trzeba wybrać między pracą a mandatem radnego

  Nawet szeregowy członek korpusu służby cywilnej nie może łączyć zatrudnienia w urzędzie z udzielaniem się w organie stanowiącym jednostki samorządu terytorialnego. Ma jednak prawo startować w wyborach

  czytaj więcej

 • Co można w internecie? Dyskusja o etyce publikowania w sieci

  Co można w internecie? Dyskusja o etyce publikowania w sieci

  Grupa podmiotów, zrzeszonych w IAB Polska, stanowiących część Grupy Wydawców Wielomediowych, wyszła z inicjatywą zaproszenia wszystkich zainteresowanych na spotkanie inicjujące prace nad standardami etycznych praktyk wykorzystywania treści w internecie. W grupie tej znalazł się Infor Biznes.

  czytaj więcej

 • Zachowek: Komu przysługuje i w jaki sposób dochodzić swoich praw

  Zachowek: Komu przysługuje i w jaki sposób dochodzić swoich praw

  Zachowek to część spadku przysługująca najbliższym krewnym zmarłego. Celem zachowku jest ochrona najbliższych członków rodziny – zapewnienie im zabezpieczenia finansowego niezależnie od woli spadkodawcy, a nawet wbrew jego woli. Roszczenie finansowe – czyli kwota o jaką mogą się ubiegać spadkobiercy – odpowiada określonemu ułamkowi wartości udziału w spadku, który by im przypadł w wyniku dziedziczenia ustawowego.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników