kancelaria adwokacka świdnica

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu kancelaria adwokacka świdnica. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące kancelaria adwokacka świdnica.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • PGP pod lupą: Prokuratura bada kwestie doręczeń

  PGP pod lupą: Prokuratura bada kwestie doręczeń

  Jest lepiej, ale do ideału daleko. Tak o działalności PGP, nowego operatora pocztowego, mówią prawnicy. Tymczasem w dziewięciu prokuraturach apelacyjnych toczą się postępowania dotyczące działań doręczycieli

  czytaj więcej

 • Polska pełna dowodów pamięci o ofiarach katastrofy smoleńskiej

  Polska pełna dowodów pamięci o ofiarach katastrofy smoleńskiej

  Sześć lat po katastrofie smoleńskiej Polska pełna jest dowodów pamięci o jej ofiarach – są patronami szkół, ulic czy rond; przypominają o nich pomniki i tablice oraz inicjatywy społeczne. Socjologowie wskazują, że upamiętnienie buduje naszą tożsamość, ale i bywa rodzajem politycznej deklaracji.

  czytaj więcej

 • Wszystkie kamienice Willy’ego Goldberga

  Wszystkie kamienice Willy’ego Goldberga

  Do Sądu Rejonowego w Radomsku: Ja, niżej podpisany Willy Goldberg, oświadczam, że jestem jedynym spadkobiercą rodziny Goldbergów, której wszyscy członkowie zginęli w czasie II wojny światowej. Do dnia dzisiejszego nie toczyło się po żadnej z tych osób postępowanie spadkowe. Moim zamiarem jest uregulowanie stanu prawnego po moich przodkach i na dzień dzisiejszy ustalam majątek, który był kiedyś w ich posiadaniu. Zwracam się o wydanie odpisów poszczególnych dokumentów, znajdujących się z aktach Ksiąg Hipotecznych Nr…”. I dalej wyliczanka na pięciu stronach: numery ksiąg, decyzje, pełnomocnictwa, postanowienia, akty urodzenia i zgonu, opłaty stemplowe, decyzje urzędu skarbowego, tytuły wykonawcze, nakazy egzekucyjne. Wszystko, co pomoże w ustaleniu prawa do dziedziczenia.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników