darmowe porady prawne online

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu darmowe porady prawne online. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące darmowe porady prawne online.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • E-kancelarie: czy warto ufać internetowym doradcom?

  E-kancelarie: czy warto ufać internetowym doradcom?

  Porady przez internet są tanie i niemal na wyciągnięcie ręki. Tylko czy można im ufać? I jaka jest gwarancja, że rzeczywiście udzielają ich prawnicy?

  czytaj więcej

 • Bobrowicz: Czego prawnicy mogą się nauczyć od bankowców

  Bobrowicz: Czego prawnicy mogą się nauczyć od bankowców

  Urlopy w pełni, a ja postanowiłem kupić operacyjną kartę kredytową w którymś z banków. Piszę ,,kupić”, bo wiadomo, że darmowych obiadów nie ma. Mianem operacyjnej określam codzienną kartę, która spełnia bardzo określone i specyficzne wymagania: zapewnia powiadomienia SMS o każdej transakcji, umożliwia ustawienie limitów transakcji gotówkowych, bezgotówkowych i MOTOEC (m.in. transakcje internetowe) oraz ma funkcję PayPass. I koniecznie pozwala na dokonywanie mikropłatności, np. zakup biletów kolejowych za pomocą dosłownie kilku kliknięć. Zamierzam też uniknąć podwójnego przewalutowania, bo to prawie 6 proc. opłaty pobieranej przez mój obecny bank za płatności za granicą. No i oczywiście zależy mi na ładnej aplikacji na telefon i tablet.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników