aplikacja desktopowa

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu aplikacja desktopowa. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące aplikacja desktopowa.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Rośnie popularność stron mobilnych

  Rośnie popularność stron mobilnych

  Dziś trudno sobie wyobrazić, by popularne strony czy aplikacje webowe nie były kompatybilne z urządzeniami przenośnymi. Liczba użytkowników iPhona i Androida wciąż rośnie, zaś smartfony powoli stają się urządzeniami, za pomocą których wielu Internautów korzysta z zasobów sieci. Dobrze zaprojektowana strona desktopowa będzie się wyświetlała na komórkach bez konieczności rezygnacji z możliwości XHTML czy JavaScript.

  czytaj więcej

 • E-deklaracje VAT wyślemy na dwa sposoby

  E-deklaracje VAT wyślemy na dwa sposoby

  Osoby, które chcą wysłać deklaracje VAT-7 lub PCC-3 przez internet bez e-podpisu, muszą pamiętać o aktualnym formularzu podatkowym oraz pobraniu poświadczenia odbioru.

  czytaj więcej

 • Microsoft prezentuje Windowsa 8.1. Czy gigant z Redmond odkupił swoje grzechy?

  Microsoft prezentuje Windowsa 8.1. Czy gigant z Redmond odkupił swoje grzechy?

  Podczas odbywającej się w San Francisco deweloperskiej konferencji Build 2013, Microsoft zaprezentował najnowszą wersję swojego systemu operacyjnego. Windows 8.1. miał dać użytkownikowi wszystko to, czego zabrakło w „Ósemce”. Czy gigant z Redmond wywiązał się ze swojej obietnicy.

  czytaj więcej

 • Windows 8.1 już dostępny!

  Windows 8.1 już dostępny!

  Po wielu miesiącach oczekiwania, Microsoft udostępnił obszerną aktualizację swojego najnowszego systemu operacyjnego. „Łatkę” można pobrać z oficjalnego sklepu Windows Store i jest ona całkowicie bezpłatna.

  czytaj więcej

 • Nowacki: Zapłacimy za mobilny entuzjazm

  Nowacki: Zapłacimy za mobilny entuzjazm

  Jesteśmy prawdziwymi entuzjastami używania smartfonów. Na tle Niemców, Hiszpanów czy Koreańczyków i Amerykanów jesteśmy grupą najbardziej zachwyconą telefonami z dostępem do internetu. Aż 66 procent Polaków w badaniu TNS – Mobile Life 2013 uznało, że smartfon jest „doskonały, jestem nim zachwycony”, albo jest co najmniej „bardzo ważny dla mnie”.

  czytaj więcej

 • Czas na JPK_VAT. E-Mikrofirma czyli pomoc dla przedsiębiorców

  Czas na JPK_VAT. E-Mikrofirma czyli pomoc dla przedsiębiorców

  Resort finansów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najmniejszym przedsiębiorcom i udostępnia darmową aplikację do tworzenia i wysyłki plików w ramach jednolitego pliku kontrolnego.

  czytaj więcej

 • Sprawozdanie finansowe za 2018: Po sporządzeniu trzeba podpisać i odpowiednio opublikować

  Sprawozdanie finansowe za 2018: Po sporządzeniu trzeba podpisać i odpowiednio opublikować

  Sprawozdanie za 2018 r. musi być sporządzone w formie elektronicznej i sygnalizowaliśmy to już na naszych łamach. W praktyce pojawia się jednak coraz więcej wątpliwości, dlatego w tym dodatku zebraliśmy te pojawiające się najczęściej. Dotyczą one często aspektów technicznych, które są w tym roku szczególnie istotne.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników